Etkili Sonuç İçin Almanca Özel Ders

Yeni Başlayanlar ve İleri Düzey Öğrenciler için Özel Almanca Dersleri Sunuyoruz

Yabancı dil becerileri referansımız olarak kesinlikle Avrupa Çerçevesini takip ediyoruz. Bu, Almanca sınıflarını A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 aralığında sıralar. Dil seviyenizin ne olduğundan emin değilseniz, tam seviyenizi belirlemek için ücretsiz teste girebilirsiniz.

Özel bir ders için, özel ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre daha fazla esneklik ve kişisel uyarlama vardır. Bu, bireysel dilsel endişelerinizi gidermenize yardımcı olur ve size Almanca becerilerinizi bir üst düzeye çıkaran bire bir deneyim sunar!

Özel Almanca Dersleri, Zamanı, Yeri ve Konuyu Siz Seçersiniz

Özel bir Almanca özel ders almaya karar verirseniz, sürücü koltuğundasınız! Derslerinizi nerede yapmak istediğinize ve zamana siz karar verirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınıza en uygun konu (lar) a da karar verirsiniz. Akşam ve Cumartesi kursları için endişelenmeyin, öğretmenlerimizin çoğu bu zaman aralıklarında ders vermeyi sever. Bu aynı zamanda sıkı bir çalışma programına sahip olanlar için ve en iyisi özellikle iş için seyahat etmeniz gerekiyorsa önerilir.

Almanca Öğretmenlerimizin Tamamı Anadili Konuşanlar

Öğretmenlerimizi özenle seçiyoruz, böylece Almanca konuşanlar olarak öğrenmek ve gelişmek için en iyi fırsata sahip olacaksınız. Öğretmenlerimizin anadili olmasını ve öğrencileriyle dost olmasını sağlıyoruz.