Amerika Birleşik Devletleri’nde İngilizce öğretmek, kısa sürede dil bilginizi önemli ölçüde geliştirmek, Amerikan kültürünü ve doğal kaynakları tanımak için bir fırsattır. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dil okulları ülkenin her tarafında bulunmaktadır, bu nedenle ziyaret etmek istediğiniz yeri kolayca bulabilirsiniz – Florida’nın güneşli plajları, iş New York veya Büyük Göller’in kuzey bölgeleri olsun. Amerika’ya bir İngilizce okuluna gitmeyi planlıyorsanız – bu bölüm tam size göre. Burada sunulan programlar ve Amerika Birleşik Devletleri’nde İngilizce kursları almanın maliyeti hakkında bilgi edineceksiniz. Avantajlı fiyatlarla Amerika dil okullarına kayıt olun.

Amerika Dil Okullarında Eğitim

İngilizcenizi geliştirmek için en iyi seçeneklerden birisi Amerika Birleşik Devletleridir. Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki en ilginç ve sıra dışı ülkelerden biridir. Amerika Birleşik Devletleri’nin doğası, Kuzeyden Güneye – Alaska’dan Hawaii’ye, Batı’dan Doğu’ya – Florida’dan Niagara’ya kadar çok çeşitlidir. ABD’de İngilizce öğrenmek, modern Amerikan yaşam ritmine dalmak, ülkeyi dolaşmak, yeni ufuklar keşfetmek ve dil eğitimi almak için en ideal lokasyonlardan birisidir.

Amerika dil okulu programları ülkenin dört köşesinde mevcuttur. Doğru okul seçimi ve ihtiyacınız olan programlara kayıt olmak için EA Eğitim Acentesi ile güvenle iletişime geçebilirsiniz.

Amerika Dil Okulları

Amerika Birleşik Devletleri’nde alınan eğitim, dünya çapında büyük saygı görüyor ve bu ülkedeki eğitim kurumları, öğrenciler için en modern ekipman ve kaynaklarla gurur duyuyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde İngilizce öğrenmeye gelerek, dünyanın en büyük uluslararası öğrenci topluluğuna katılacak ve gelecekteki kariyeriniz veya eğitiminiz için bundan tam olarak yararlanabileceksiniz. Yurtdışından gelen öğrencilere Amerika’nın okullarında ve üniversitelerinde çok iyi davranılıyor ve bir ulus olarak Amerikalılar çok arkadaş canlısı ve misafirperver. Son olarak, birçok işveren, bu ülkede kazandığınız bilginin yanı sıra, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki eğitimleri sırasında geleneksel olarak yabancı öğrencilere öğretilen önemli iletişim ve iletişim becerilerini takdir edeceklerdir.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dil okulları ülke çapında bulunmaktadır: Miami’nin güneşli kıyılarında, New York’un merkezinde, iş dünyasının ruhuyla dolu, sakin Washington’da veya rüzgarlı Chicago’da sınırsız Michigan Gölü’ne hayran kalarak tropiklerin ve yıl boyunca sıcaklığın tadını çıkararak İngilizce öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kuzeyden güneye aynı yüksek eğitim kalitesinin sizi beklediği anlaşılmalıdır. Amerika’daki dil okullarının çoğu birbirine bağlı, tek tip yöntemlere göre çalışıyor ve aynı derecede yüksek teknolojik donanıma sahip. Ayrıca, bazı Amerikan üniversiteleri tarafından İngilizce kursları sunulmaktadır: kural olarak, bu tür dersler gelecekte bu üniversiteye girmeyi planlayan öğrencilere yöneliktir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde İngilizce kursları alırken ülkede yaşamak da eğitim sürecinin bir parçası olarak düşünülebilir. Birçok okul sadece yurtlarda değil, aynı zamanda ev sahibi ailelerde de konaklama imkanı sunar: bu durumda, öğrenci boş zamanlarında anadili İngilizce olan kişilerle iletişim kuracaktır. Tıpkı geziler gibi, alışveriş veya diğer eğlenceler de yalnızca doğada eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçek yaşam koşullarında kazanılan bilgilerin geliştirilmesine yardımcı olur.

İngilizce Eğitim Programları

Amerika’daki dil kursları, modern İngilizceyi hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmeyi ve bir diploma veya sertifika almayı hedefleyenler için tasarlanmıştır. Amerika’daki dil okulları, öğrencilerin hedeflerine bağlı olarak çok çeşitli programlar sunar.

En popüler destinasyonlardan biri, dinlenme, geziler veya sporla kolayca birleştirilebilen Genel İngilizce kursudur. Bu çözüm, faydalı bir “tatil” eğlencesi için idealdir.

Planları daha iddialı olanlar için, ABD’de yoğun İngilizce kursları sunuyoruz. Bu durumda, ders sayısı artar, daha büyük etki için bir öğretmenle ek bireysel dersler almak mümkündür.

Bir dile ihtiyacı mesleki görevlerle ilgili olan öğrenciler için, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki İngilizce okulları, iş İngilizcesi kursları, uluslararası TOEFL sınavı için hazırlık kursları ve İngilizce konuşulan ülkelerdeki üniversitelerde ileri eğitim için genel eğitim kursları sunmaktadır.

Kısacası, Amerika’ya hangi amaçla gelirseniz gelin, size uygun dil kursları bulmak zor olmayacak!

Amerika Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Amerika’daki İngilizce eğitim programlarının maliyeti büyük ölçüde değişir. Kursun kendisine (yoğun veya bireysel dersler her zaman standart kurstan daha pahalıdır), konuma (New York’un merkezinde veya güney eyaletlerinde okumak “orta bölgedeki” küçük şehirlere göre daha pahalıdır) ve mevsime (geleneksel olarak, yaz ve Yeni Yıl tatilleri – en yüksek fiyatlar). Öğrencinin rolü ve tercihleri ​​bir rol oynar: Amerika Birleşik Devletleri’ndeki İngilizce kurslarının nihai maliyeti konaklama türü, yemekler, boş zaman harcamaları ve uçak bileti gibi ücretler etkiler.

Amerika Birleşik Devletleri’nde İngilizce öğrenmenin bütçe seçeneği haftalık kurs için 1500-2000 USD’ye mal olacak. Bir yoğunluğun maliyeti 2-3 kat daha yüksek olabilir. Bireysel dersin fiyatı ders başına 50-100 USD’dir.

 

Eğitim Başvurularınızı EA Eğitim Acentesi İle Güvenle Gerçekleştirin!
Bilgi Formunu Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin.
 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.