Dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim almak ister misiniz ? O zaman Amerika üniversitelerinin eşsiz eğitim programlarından faydalanın. Amerika Üniversitelerinde eğitim almak büyük bir ayrıcalıktır.

Tüm dünyada oldukça prestijli ve popüler olan Amerika üniversiteleri, iş dünyasına başarılı insanlar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Amerika üniversitelerinde eğitim alarak başarılı bir gelecek için ilk adımı atabilir, dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Amerika’da Üniversite Okumak

Amerika’da üniversite okumak hayali sandığınızdan çok daha kolay olabilir.  600’ü aşkın Amerikan üniversitesi arasında seçim yapmak çoğu zaman zorlayıcı olabilir. Amerika üniversitelerine giriş sınavı yoktur. Kabullerin tamamı öğrencilerin geçmişteki ders notları ve başarıları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir.

Harvard Üniversitesi başta olmak üzere 500’ü aşkın üniversitede Amerika Birleşik Devletlerinde eşsiz eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Amerika Üniversite Fiyatları Ne Kadar ?

Amerika Üniversite fiyatlarını etkileyen birçok farklı faktör vardır. Ancak 4 senelik programlar ortalama olarak 15.000 $’dan başlayıp, 25.000 $’a kadar çıkmaktadır. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilir, EA Eğitim Acentesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Amerika Kolejleri ortalama olarak 10.000 $ ile 15.000 $ civarındadır.

Amerika’da Üniversite Giriş Sınavı Var Mı ?

Amerika üniversiteleri için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Değerlendirmeler: Geçmiş başarılarınız ve ders notlarınız baz alınarak değerlendirilmektedir.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.