Başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilere kusursuz programlar sunan Avusturalya dil okulları ile anadil seviyesinde İngilizce öğrenin! Dünya’nın en yaşanabilir ülkeleri arasında yer alan, bir ada ülkesi olan Avustralya’da huzur dolu bir eğitim alabilirsiniz.

Eşsiz coğrafyası ve doğal güzellikleriyle Avustralya dil okulları öğrencileri tarafından oldukça beğenilmektedir. Özellikle alternatifi olan ülkelerle kıyaslandığında Avustralya dil okulları bir adım öne çıkmaktadır.

Avustralya Hakkında Bilgi

Dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında yer alan Avustralya, dünya üzerindeki doğal cennetlerden birisidir.

Sadece öğrenciler için değil, muhakkak görülmesi gereken ülkeler arasında yer almaktadır.

 • Eşitlikçi bir toplumdur. Irkçılık veya benzeri çirkin bir durumla karşılaşmazsınız.
 • Dünya’da kadınlara seçme hakkı vermiş 2. ülkedir.
 • Birleşmiş Milletlerin kurucu ülkeleri arasındadır.
 • İnsani yaşam ve gelişmiş ülkeler arasında 2. sıradadır.
 • Melbourne 3 sene art arda dünyanın en yaşanılır şehri seçilmiştir.

Avustralya Nerede ?

Avustralya, resmi ismiyle Avustralya Milletler Topluluğu bir kıta ülkesidir. Türkiye’ye pekte yakın olmayan Avustralya, Güney Yarım Kürede yer almaktadır.

Doğal güzellikleriyle dünya üzerindeki cennet olarak anılmaktadır. Birçok milli parka sahip olan Avustralya eğitim için en iyi seçeneklerden birisidir. Aynı zamanda kadınlara oy kullanma hakkını tanıyan 2. ülkedir.

Neden Avustralya Dil Okullarında Eğitim Alınmalıdır ?

Yurtdışı dil eğitimi programları arasında değerlendirme yapacak olacaksak: En iyi seçeneklerinizden biriside şüphesiz Avustralya’dır.

Maddelerle inceleyecek olursak:

 • 24 hafta ve üzerinde eğitim alan öğrencilerin yarım zamanlık çalışma izni vardır.
 • Resmi dili İngilizce’dir. Aksanı oldukça takdir görmektedir.
 • Özellikle döviz kurları sebebiyle oldukça ekonomiktir.
 • Refah seviyesi oldukça yüksektir,
 • İnsanlar sıcakkanlı ve yardımseverdir. Daha fazla pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz,
 • Dünyanın en güvenli ülkeleri arasındadır. Suç oranı yok denebilecek kadar azdır.

Avustralya Dil Okullarında Eğitim Almak Neden Daha Ekonomik ?

Özellikle günümüzdeki döviz kurları Sterlin veya Euro düşünüldüğünde Avustralya Dolarının ne kadar büyük avantaj sağladığını çok daha iyi anlayabiliriz.

Bunun yanı sıra belli bir eğitim süresini aştıktan sonra çalışma izni sahibi olmanızda çok büyük bir avantajdır. Özellikle yaşam giderlerinizi karşılamanız konusunda büyük destek sağlayacaktır. Aynı zamanda dil eğitiminize aktif yaşamda kullanmanızdan dolayı çok büyük bir katkı sağlayacaktır.

 Avustralya Dil Okullarında Eğitim

Avustralya dil okullarında dilediğiniz süreden başlayan programlar sunmaktadır. Süre kadar önemli olan bir diğer avantajı şüphesiz ihtiyaçlarınıza yönelik programlar sunmasıdır.

Genel İngilizce programları, Sınava hazırlık programları ve İş İngilizcesi programlarıdır. Yüksek memnuniyet oranına sahip olan Avustralya dil okullarına kaydınızı EA Eğitim Acentesi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya’nın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Avustralya’da eşsiz eğitim programlarına, EA Eğitim Acentesine özel fiyatlarla başvurabilirsiniz.

Avustralya Dil Okulları Fiyatları

Avustralya dil okulu fiyatları öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Özellikle alternatifi ülkelerle kıyaslandığında Avustralya dil okullarını tercih etmek için sebeplerin arttığını görebiliriz.

*Aşağıda yer alan Avustralya dil okulları fiyatları dönemsel veya zaman içerisinde değişiklik göstermektedir. Avustralya dil okulu fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SÜRE OKUL ÜCRETLERİ KONAKLAMA TOPLAM
3 AY 2.400 AUD – 3.500 AUD 2.800 AUD – 3.750 AUD 5.200 AUD – 7.250 AUD
6 AY 5.000 AUD – 7.500 AUD 5.300 AUD – 7.550 AUD 10.400 AUD – 16.700 AUD
9 AY 7.000 AUD – 9.500 AUD 8.000 AUD – 11.250 AUD 12.800 AUD – 19.450 AUD

 

Avustralya Dil Okullarında Konaklama Seçenekleri

Geniş eğitim seçenekleri ve ekonomik eğitim programlarının sunulduğu Avustralya’da öğrencilere birçok farklı konaklama seçeneği sunulmuştur.

Aile Yanı Konaklama:

Avustralya’da doğmuş, büyümüş ve yaşayan ailelerin yanında yaşama imkanı sunmaktadır. Aile yanı hem en güvenli, hemde eğitiminize büyük katkı sağlayacak programlardır. Tercihlerinize ve sağlık durumunuza bağlı olarak tercihlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.

Kendinize ait bir odaya sahip olacak, sabah kahvaltısı ve tercihinize bağlı olarak akşam yemeğinin dahil olduğu eşsiz bir konaklama seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Yurtta Konaklama:

Bir diğer tercih edilen popüler konaklama türüdür. Sizin gibi uluslararası öğrencilerle aynı odada veya seçiminize bağlı olarak yalnız konaklayabileceğiniz programlar sunmaktadırlar.

Pratik yapma şansınız yüksek olsa dahi sizin gibi İngilizce öğrenmeye gelen öğrencilerle kalacağınız için yapacağınız pratik verimsiz olabilir.

Eğitim Başvurularınızı EA Eğitim Acentesi İle Güvenle Gerçekleştirin!
Bilgi Formunu Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin.
 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir