Dünya’nın en prestijli okullarında İngilizce öğrenmek ister misiniz ? İngiltere dil okullarının sunduğu fırsatla unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. EA Eğitim Acentesi, İngiltere dil okulları resmi temsilcisidir. Detaylı bilgi almak için şimdi iletişime geçin.

İngilizce eğitimi denildiğinde ilk akla gelen ülke şüphesiz İngilteredir. Prestijli ve tüm dünya’da geçerliliğe sahip olan bir aksanda İngilizce öğrenmek, İngilizceyi ana vatanında öğrenmek için İngiltere dil okullarını tercih edebilirsiniz.

 Londra başta olmak üzere Cambridge,Manchester, Oxford, Liverpool, Brighton, Bournemouth gibi birçok şehirde eğitim alma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Neden İngiltere Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

İngiltere’de eğitim almak her zaman büyük bir prestij göstergesidir. Hem kaliteli pratik, hem unutulmaz eğitim deneyimi için İngiltereyi tercih edebilirsiniz.

 • İngiltere’de eğitim almak büyük bir ayrıcalıktır. İş ve eğitim yaşantınızda oldukça büyük avantajları olacaktır,
 • Tüm milletten öğrencilerle birlikte ortak eğitim alırsınız,
 • İngiltere dil okulları arasında birçok seçeneğiniz vardır.
 • Güvenli ve yaşam kalitesinin yüksek olması dahi İngiltere dil okullarının tercih edilmesinde büyük pay sahibidir.

İngiltere Dil Okullarına başvuru yapmak deneyim ve güven gerektirir: İngiltere Dil Okullarına Kaydınızı EA Eğitim Acentesi ile Güvenle Gerçekleştirin! 

İngiltere Dil Okullarında Eğitim Programları Nelerdir ?

İngiltere dil okullarına katılan öğrencilere birçok avantaj sunmaktadır. Anadil seviyesinde İngilizce öğrenmek için İngiltere Dil Okullarını tercih edebilirsiniz.

Sunulan eğitim programları öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Genel İngilizce eğitimi, Sınav hazırlığı, Akademik İngilizce gibi birçok program mevcuttur.

 •  Genel İngilizce,
 • Yoğun İngilizce,
 • Akademik İngilizce,
 • İş İngilizcesi,
 • Sınav Hazırlık Programları,
 • Eğitmenlere Yönelik Programlar,
 • İşletme vbg spesifik alandaki İngilizce eğitimleri,

Özellikle Genel İngilizce programları okullarda eğitimler genellikle haftanın Pazartesi günleri, her hafta başında başlamaktadır. Sınıflar ortalama olarak 12-15 kişi arasındadır.

Bazı okullarda 30 yaş üstü gruplar ve 50 yaş üstü gruplar bulunmaktadır. Seçeceğiniz ders yoğunluğuna göre haftada 20 ile 30 saat arasında derslere katılabilirsiniz.

İngiltere Dil Okulları Fiyatları Ne Kadar ?

İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerin en merak ettiği sorulardan biriside çoğu zaman ücretlerdir. İngiltere dil okulu ücretleri aşağıda yer almaktadır. Aşağıda yer alan İngiltere dil okulu fiyatları ortalama ücretleri

*Aşağıda yer alan ücretler ortalama fiyatlardır. İngiltere dil okulları ücretleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Süre İndirimli Fiyatlar Broşür Fiyatları
4 Hafta 780 GBP 1040 GBP
8 Hafta 1560 GBP 2080 GBP
12 Hafta 2250 GBP 3000 GBP
24 Hafta 3780 GBP 5040 GBP
36 Hafta 5670 GBP 7560 GBP

İngiltere dil okulları fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. İngiltere dil okulları fiyatları aşağıda yer almaktadır.

İngiltere Dil Okullarında Konaklama Seçenekleri

Eğitim süresince en önemli noktalardan biriside hangi konaklama türünü tercih ettiğinizdir. Aile yanı konaklama, yurtta konaklama veya daire kiralama gibi birçok seçeneğiniz vardır.

Seçeceğiniz konaklama türü yaşam masraflarınız arasındaki en önemli kalemlerden birisidir. Öğrencilere birçok farklı seçenek sunulmaktadır.

Aile Yanı Konaklama: En popüler olan ve Eğitim Acentesi olarak bizim tavsiye ettiğimiz konaklama türüdür. İngiltere dil okullarını tercih eden öğrenciler çoğunlukla aile yanı konaklamayı tercih etmektedirler.  İngiltereli ailelerin yanında konaklayacağınız aile tamamen İngilizdir. özellikle İngilizce pratiği açısından oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Yurt Konaklama: Öğrencilerin tercih ettiği bir diğer alternatifte yurtta konaklamadır. Sizler gibi İngilizce öğrenmeye gelecek kişilerle aynı odada kalırsınız. Güzel dostluklar kurmanız için iyi bir seçenek olabilir. Ancak yapacağınız pratiğin kalitesi yüksek olmayacaktır.

Daire Kiralama: Yine aynı sıklıkta tercih edilen konaklama türlerinden birisidir. Ancak en masraflı konaklama türüdür. En konforlu konaklama türüne karşı, oldukça masraflı bir seçenek olabilir.

Otel’de Konaklama: En konforlu seçeneklerden birisidir. Ancak uzun süre kalacağınızı düşünürsek İngiltere dil okulları süresi boyunca otel’de konaklama masrafları oldukça yorucu olabilir.

Eğitim Başvurularınızı EA Eğitim Acentesi İle Güvenle Gerçekleştirin!
Bilgi Formunu Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.