İngiltere’nin komşusu olan ve zengin eğitim programları sunan İrlanda, özellikle son yıllarda Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İrlanda dil okulları hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. EA Eğitim Acentesi, İrlanda dil okulları resmi temsilcisidir.

Tarihi boyunca ülkemiz ile arasında samimiyet kurulmuş olan İrlanda, doğal güzellikleri ve eşsiz manzaralarıyla unutulmaz deneyimleri öğrencilerine sunmaktadır.

Başta Dublin olmak üzere birçok farklı şehirde İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

İrlanda Dil Okullarında ÇALIŞMA İZNİ!

Aldığınız İngilizce eğitimini pekiştirmenin en iyi yolu şüphesiz daha fazla insanla konuşmaktan geçmektedir. İrlanda dil okullarında 25 haftadan daha yüksek süreli bir eğitim aldığınızda çalışma hakkına sahip olacaksınız.

İrlanda’da Dil Eğitimi Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

İrlanda Hakkında Temel Bilgiler:

Para Birimi: Euro ve Sterlin

Başkenti: Dublin

Önemli Şehirleri: Dublin, Cork, Galway, Limerick, Bray

Ana Dili: İngilizce

Türkiye’ye Uzaklığı: Uçak ile ortalama 5 saat civarındadır.

Neden İrlanda Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

Ekonomik ücretlerle, çalışarak İngilizce öğrenmek için en iyi seçenek olarak karşımıza İrlanda dil okulu programları çıkmaktadır.

İhtiyacınız olan süre kadar eğitim hakkı sunuyor olması bile İrlanda dil okullarının tercih edilmesi için bile oldukça yeterli bir sebeptir.

  •  25 hafta ve üzeri eğitimde haftada 20 saatlik yarım zamanlı çalışma izni,
  • İrlandalı insanlar konuşkan ve sıcakkanlıdır. Pratik yapma şansınız oldukça yüksektir,
  • Euro/Sterlin kur farkı göz önünde bulundurulduğunda İrlanda çok daha ekonomik olmaktadır.
  • Türk oranı oldukça düşüktür. Bu yüzden çok daha verimli pratikler yapma şansına sahip olacaksınız.
  • Oldukça güvenilir olan ülkede suç oranı yok denebilecek kadar azdır.
  • İrlanda’yı özellikle Avrupalı öğrenciler çok sık tercih etmektedir.

Başkent Dublin, İrlanda’nın en turistik bölgesidir. Bu sebepten dolayı fiyatlar biraz daha yüksek olabilir. Ancak Cork gibi daha küçük şehirlere gidildiğinde bütçenize çok daha uygun fırsatlar çıkmaktadır.

25 hafta ve üzerinde eğitim aldığınız takdirde ilk 8 haftadan sonra verilen çalışma izni bütçenize azımsanmayacak bir katkıda bulunacaktır.  Maddi yarar kadar çalışma süresince insanlarla çok daha kaliteli pratik yapma şansını elde edeceksiniz.

İrlanda Dil Okullarında Eğitim

İrlanda dil okulu programları oldukça geniş ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Tatilde İngilizce öğrenme, Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi birçok farklı eğitim programı hali hazırda mevcuttur.

Genel İngilizce programları sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle ekonomik ücretlerle eşsiz programlar sunan İrlanda dil okulları, öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

İrlanda aksanı ile İngiltere aksanı neredeyse aynıdır. Oldukça ekonomik ücretlerle İrlanda’da İngilizce öğrenebilirsiniz.

İrlanda Dil Okulları Fiyatları

Aşağıda yer alan İrlanda dil okulu ücretleri birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. İrlanda dil okulu fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

*İrlanda dil okulu fiyatları birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçiniz.

4 HAFTA 900-1100 €
8 HAFTA 1200-1600 €
12 HAFTA 1500-2000 €
25 HAFTA  2600-4400 €

 

İrlanda Dil Okullarında Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

İrlanda dil okulu seçimi kadar önemli olan bir diğer konuda şüphesiz konaklamadır. İrlanda dil okullarında birçok farklı konaklama seçeneğiniz mevcuttur.

Aile Yanında Konaklama: En sık tercih edilen konaklama türü şüphesiz ki aile yanında konaklamadır. İrlanda ile Türkiye arasında köklü bir geçmiş vardır. Bu yüzden İrlandalı aileler, Türk öğrencileri oldukça sıcakkanlı karşılamaktadır.

Ekonomik, konforlu ve pratik yapmaya müsait olmasından dolayı Eğitim Acentesi olarak tavsiye edebileceğimiz en iyi seçenektir.

Yurtta Konaklama: En sık tercih edilen bir diğer konaklama türüdür. Genellikle yurtta konaklarken yemek mevcut değildir. Ancak yurtların kendilerine ait mutfaklar vardır. Pratik yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden birisidir.

İrlanda Vizesi Almak Zor Mu ?

Aslında İrlanda vizesi almak birçok ülkeye kıyasla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için oldukça kolaydır. Eğitim Acentesinin alanında uzman danışmanlarıyla İrlanda vizesi başvurunuzu gerçekleştirebilir, yeni eğitim yaşamınıza ilk adımı atabilirsiniz.

Eğitim Başvurularınızı EA Eğitim Acentesi İle Güvenle Gerçekleştirin!
Bilgi Formunu Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.